Ana Sayfa

İddaa Tahmin

Banko Maçlar

Popüler Maçlar

Oranı Düşenler

İddaa Yorum

Blog
banko-maclar-6-haziran 4 Ay Önce Yayınlandı

05 Haziran 2021 Cumartesi Günün Banko Maçları - Garanti Maç Tahminleri - Banko Maçlar Günün Bankosu - TahminBU.com


Banko Maçlar - 6 Haziran Günün Banko Maç Tahminleri

İsveç Superettan
Falkenbergs - Vasteraas İddaa Tahmini
Falkenberg, bu sezona beklentimin çok altında kalarak kötü başladı. Skorer kimliği ile tanıdığımız ev sahibi bu sezon o ritmi yeniden yakalamak için kabalık şekilde rakibinin üzerine gidiyor. Fakat savunmada da çok ciddi basit hatalar yaparak rakiplerine davetiye çıkarıyor. Vasteras, rakibine kıyasla sezona daha iyi başladı. Konuk ekip, bu sezon mücadele gücüyle bir çok maçta fark yaracaktır. İki takımında gol bulacağını düşündüğüm karşılaşmada tercihim karşılıklı gol var.
Uluslararası Hazırlık Maçları
İngiltere - Romanya İddaa Tahmini
İngiltere, son hazırlık maçında Avusturya'yı 1-0 yendi. Gol yemedikleri için şanslılardı. Avusturya önemli fırsatlar yakaladı. Romanya'nın o kadar pozisyona girmesini beklemiyorum. Rumenler, son hazırlık maçında Gürcistan'a 2-1 kaybetti. Bu maçta karşılıklı gol beklemiyorum.
Uluslararası Hazırlık Maçları
Lüksemburg - İskoçya İddaa Tahmini
Lüksemburg son hazırlık maçında Norveç'e 1-0 kaybetti. Ondan önce resmi maçlarda Portekiz'e 3-1 yenilmiş, İrlanda'yı ise 1-0 yenmişlerdi. İskoçya ise Hollanda ile hazırlık maçında 2-2 berabere kaldı. Bu maçta da karşılıklı gol bekliyorum.
Uluslararası Hazırlık Maçları
Danimarka - Bosna Hersek İddaa Tahmini
Bu maçta karşılıklı gol bahsine çok yüksek bir oran verilmiş durumda. Danimarka'nın form grafiği, Bosna'nın form grafiği ve eksikleri göz önüne alındığında karşılıklı gol beklenmeyebilir. Ama ne olursa olsun bu bir hazırlık maçı. Ve Bosna her ne kadar bazı önemli isimlerinden yoksun olsa da bu tip maçlarda skor bulabilecek genç yetenekleri var kadroda. Oranın yüksekliği sebebiyle bu maçta karşılıklı gol bahsini tercih etmeye değer buluyorum.

05 Haziran 2021 Cumartesi Günün Banko Kuponu

Karşılaşma Tahmin Oran
Falkenbergs - Vasteraas Var 1.58
İngiltere - Romanya Yok 1.55
Lüksemburg - İskoçya Var 1.66
Danimarka - Bosna Hersek Var 2.5
Toplam Oran: 10
# Bonus Siteye Git
reklam 1.500TL
reklam 900TL
reklam 600TL
reklam 1.200TL
reklam 900TL
reklam 900TL
Avrupa Kupası İddaa Tahminleri
4 Ay Önce 16077 Kez Okundu

İletişim Formu

bahis